031 335 220 [email protected]

Pristopna izjava članice

Pristopni vprašalnik

"*" indicates required fields

Osebni podatki

Podpisana*
DD slash MM slash YYYY
Primer: 20/11/1980

Kontaktni podatki

Delovno mesto

O meni

Plačilo in podpis

S podpisom pristopne izjave PRISTOPAM k članstvu v Društvo poslovnih žensk FAM in IZJAVLJAM, da bom plačala pristopnino, ki se plača samo ob pristopu v društvo v višini 45 EUR ter članarino po eni od spodaj navedenih variant:*
na TR društva št. 03107-1000007580 po prejemu računa in v roku, ki ga določa zakon. V članarino so šteti stroški poslovanja društva in stroški organizacije vseh mesečnih srečanj in ostalih dogodkov, ki jih pripravlja društvo. S to pristopno izjavo tudi izjavljam, da društvo FAM za potrebe svojega delovanja uporablja moje osebne podatke ter da se moji osebni podatki lahko posredujejo ostalim članicam društva FAM.
DD slash MM slash YYYY
Primer: 24/11/2023