Srečanje društva FAM v KPL d.d. – področje Rast

Sončen in topel dan smo imele na našem srečanje v Rasti. Kot nalašč za gledanje lepih rožic.

Naša članica in direktorica KPL – Področje Rast Irena Kos, nam je najprej povedala nekaj besed o podjetju KPL in Področju Rast in o trendih pri ureditvi vrtov in balkonov ob prihodu pomladi. Svoje izvajanje je popestrila s prikazom – dodatnimi fotografijami z razstave cvetja v Pordenonu – Italiji. Govorila je tudi o dekoracijah poslovnih prostorov in sejmov – izposoji rož, …. Veliko smo zvedele o škodljivcih in boleznih na vrtnicah in ostalih vrtninah. O škodljivcih ste prejele posebni mail dan po srečanju, tako da ste o vsem obveščene tudi tiste, ki na srečanje niste utegnile priti.

Ogledale smo si rastlinjake in tudi nabavile nekaj rožic za dušo in se pogovarjale z urejevalko vrtov.

Irena nas je lepo pogostila in v dobrem vzdušju smo kramljale še dolgo v pozno popoldne.